Kino plenerowe na Kampusie

17 września (w sobotę), o godz. 19.30 zapraszamy na plenerowy seans filmowy „Dom Gucci”. Wydarzenie odbędzie się na terenie rybnickiego Kampusu. Na widzów czeka 100 leżaków oraz punkty gastronomiczne.

„Dom Gucci” Ridleya Scotta to film inspirowany szokującą historią rodziny Gucci stojącej za włoskim domem mody. 25-letni Maurizio Gucci, wnuk i spadkobierca założyciela słynnego domu mody zauroczony poznaną przypadkowo Patrizią Reggiani, postanawia po krótkim czasie znajomości, wbrew ojcu, poślubić wybrankę. Nieokiełznana ambicja młodej żony wyzwala lekkomyślną spiralę intryg, zdrady, zemsty i ostatecznie… morderstwa. W rolach głównych plejada gwiazd: Lady Gaga, Adam Driver, Al Pacino, Jared Leto, Jeremy Irons oraz Salma Hayek.

- Serdecznie zapraszamy do wspólnego spędzenia wieczoru pod gwiazdami. Organizując to wydarzenie chcieliśmy podziękować mieszkańcom Rybnika i okolic za to, że wspierają nasze działania, że zawsze możemy liczyć na ich dobre słowo i nieocenioną pomoc finansową. Jesteśmy bardzo wdzięczni, stąd też pomysł na bezpłatny seans filmowy dla naszych przyjaciół i sympatyków – mówi Sylwia Figura-Kluszczyńska, prezes Fundacji Puls-Med Blisko Ciebie w Rybniku.

Organizatorzy przygotowali 100 leżaków, ale warto zaopatrzyć się także w swój koc i poduszkę, w sytuacji, gdyby było więcej chętnych na wspólny seans. Kino plenerowe jest wydarzeniem bezpłatnym, natomiast tuż przed projekcją filmową będzie okazja, by wesprzeć Fundację Puls-Med Blisko Ciebie wrzucając pieniądze do puszek wolontariuszy.