Jak jest maj, bzy, Rybnik i Wy — to i my!
Fundacja zawsze jest blisko ciekawych wydarzeń, ale tym razem przy okazji organizujemy się również po to, aby wesprzeć Hospicjum Stacjonarne w Rybniku.
Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli dorzucić swoją cegiełkę do naszego wspólnego, ważnego celu. To właśnie dzięki takim gestom możemy razem zrobić coś naprawdę dobrego!