Fundacja poszukuje wolontariuszy na kwestę listopadową

To już tradycja. Fundacja Puls-Med Blisko Ciebie od kilku lat kwestuje na rybnickich cmentarzach w listopadowe święto. Cel jest szczytny – budowa hospicjum stacjonarnego w Rybniku.

W ubiegłym roku w zbieraniu pieniędzy pomagali dorośli i dzieci, udało się zebrać  15 015,48 zł. W tym roku, z powodu koronawirusa, zbiórka przebiegać będzie nieco inaczej, bo bez dzieci i młodzieży z rybnickich szkół. To oni zwykle z dużym zaangażowaniem wspierali tę akcję. Teraz przed bramami cmentarzy z puszkami z logo Fundacji Puls-Med Blisko-Ciebie pojawią się wyłącznie osoby dorosłe. Stąd też ogromna prośba o wsparcie tej akcji.

Pomóż nam w zbiórce pieniędzy 1 listopada na rybnickich cmentarzach. Zostań naszym wolontariuszem chociażby na dwie godziny, …a może zostaniesz z nami na dłużej. Potrzebujemy 100 dorosłych wolontariuszy. Pierwszych chętnych już mamy, to m.in. Piotr Masłowski, wiceprezydent Rybnika i Sylwia Figura-Kluszczyńska, prezes naszej Fundacji. Czekamy na Ciebie - dołącz do naszej drużyny. Cel jest szczytny – budowa hospicjum stacjonarnego w Rybniku.  

Chętni, którzy chcieliby spróbować swoich sił jako wolontariusze i w ten sposób wesprzeć ideę budowy hospicjum stacjonarnego proszeni są o kontakt telefoniczny 785 565 007 (poniedziałek, środa i piątek, w godz. 11.00 – 16.00).

Facebook FanPage